VIDEO/ Rrëfehet ish-banorja e BB: Ja sa para më kanë ofruar në këmbim të seksit. Ja me çfarë luaj

Ish-banorja e Big Brother, Genta Gjalpi ka dhënë një intervistë të çuditshme për INTV.

Ndër pyetjet më pikante që u bënë, njëra kishte të bënte nëse i kanë ofruar ndonjëherë seks me para.

Genta nuk ka denjuar të përgjigjet dhe e ka pranuar se asaj i kishin ofruar para në këmbim të seksit por nuk kishte pranuar deri më tani, megjithëse shuma më e vogël që i është ofruar ishte 5 mijë euro.

Ndërkohë kur gazetari e pyeti për dhuratën më të çuditshme që ajo kishte marrë ndonjëherë, Genta u përgjigj se disa miq i kishin bërë një Dildo nga Hollanda.

“Më mori në telefon dhe më tha jam në dyqanin e tyre, zgjidh cilën dhuratë dëshiron të ta blej dhe i thashë më sill një dildo të zi, por mesatar”, tha Genta duke e mohuar ta ketë përdorur deri më tani.

Gjithashtu gazetari e ngacmoi banoren e Big Brother nëse kishte shkuar ndonjëherë me ndonjë zezak dhe kjo e fundit e mohoi pasi nuk i pëlqente aspak.

Për më shumë ndiqni dy videot më pikante të intervistës se Gentës.