VIDEO/ Shokët i futen në dhomë dhëndrit natën e dasmës dhe ia nxijnë jetën, ndërsa po bënte seks me nusen

Një çift të sapomartuar ishin duke shijuar natën e tyre të parë së bashku si burrë e grua, por ata u ndërprenë në mes nga hyrja e dhunshme e shoqërisë në dhomën e tyre të martesës.

Duket se sipas traditës, shoqëria e dhëndrin argëtohen duke organizon lojëra të ndryshme gjatë ditës së dasmës, shkruan Syri.net.

Por një lojë të tillë kaq të sikletshme nuk e keni parë kurrë. Një video, që besohet se është realizuar në Kinë, çifti është filmuar shtrirë lakuriq njëri përmbi tjetrin në krevatin e tyre, ndërsa në ato momente befasisht janë futur në dhomë, duke shqyer derën.

Ata kishin shpresuar se do të mund të konsumonin martesën e tyre në paqe, por janë kapur mat duke bërë seks, por miqtë e tyre ia kanë ndërprerë në mënyrë të vrazhdë. Në momentin që ata kanë parë çiftin në pozicion ‘të keq’, ia kanë plasur me qeshurave histerike.

Image

Por loja duket se nuk ka mbaruar me kaq, pasi djemtë dhe vajzat fillojnë ta fshikullojnë dhëndrin me shuplaka në të pasme, si një mënyrë për t’i dhënë atij kurajo, njofton Syri.net.

Dhëndri dhe nusja kishin ‘ngrirë’ me trupat bashkuar, dhe përpiqeshin dëshpërimisht të mbuloheshin me çarçafë, por miqtë e tyre bën atë aq e vështirë sa të ishte pamundur.

Klipi u publikua si fillim në rrjetet sociale kineze, dhe më pas u mor nga LiveLeak dhe tashmë po bën xhiron e botës.