VIDEO/ Shpërthejnë kroatët në Shkodër: Vrite serbin

Në një video dëgjohen se si tifozët kroatë ku shihen se janë bashkë me kosovarët në Shkodër, po brohorisin këngën “Vrite, vrite serbin”

Ndeshja pritet të fillojë sot në orën 20:45 minuta në Shkodër, e cila do të zhvillohet në mes të Kosovës dhe Kroacisë për kualifikimet e Kampionatit Botëror.