VIDEO/ Vrasja e dy të rinjve në Prishtinë, publikohen pamjet tronditëse nga ekzekutimi

PRISHTINE- Publikohen pamjet e para të vrasjes, e cila tronditi kryeqytetin e Kosovës një muaj më parë, ku humbën jetën dy të rinj pas të shtënave me armë zjarri. Ngjarja e rëndë ndodhi në Parkun e qytetit të Prishtinës.

Në videon e siguruar nga Indeksonline, shihet se si i dyshuari Lulzim Idrizi nga Shqipëria ekzekuton me armë zjarri viktimat Arianit Gashi dhe Eron Agaj. I dyshuari edhe pse ndodhet në arrati, poston lirshëm fotografi në rrjetin social ‘Facebook’.

https://youtu.be/cfVmZtfA8ZI