Videoja që po shokon botën: Bën vetëvrasje gjatë transmetimit live në Facebook (Video, +18)

Një video shokuese e postuar së fundmi në mediet sociale ka shokuar mbarë botën, në të cilën shihet një djalë i ri nga Turqia, duke kryer vetëvrasje gjatë transmetimit live në “Facebook”.

Në video shfaqet momenti kur i riu drejton pushkën në gjoks, ku pas disa sekondave kryen vetëvrasje, transmeton Telegrafi.

Në momentin që dëgjohet krisma e pushkës, kamera me të cilën po filmonte bie në tokë dhe vazhdon të filmon edhe pse asgjë nuk shihet.

Videoja zgjat afro tre minuta, kurse sipas disa medieve arsyeja pse ky i ri kishte vendosur t’i japë fund jetës, ishte fakti se e dashura e kishte tradhtuar me dikë tjetër.

<iframe width=”640″ height=”360″ src=”http://www.liveleak.com/ll_embed?f=d43a0d96114d” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>