Vidhen 55 milion lekë në një banesë në Shkodër

35 milion lekë (të vjetra), 10.700 euro, 2.000 dollarë dhe një sasi bizhuterish floriri me vlerë 3 milion lekë (të vjetra) janë vjedhur një ditë më parë në një banesë në Shkodër, në lagjen “Skënderbeg”.

Në lekë, sasia totale e vjedhjes është rreth 55 milion.

Burime nga policia bëjnë me dje për Syri.net, se autorët e vjedhjes janë ende të paidentifikuar.