Vidhet një karburant në Kombinat

Një pikë karburanti në zonën e Kombinatit në Tiranë ka rënë pre e një grabitje mbëmjen e sotme.

Mësohet se kanë qenë dy persona të maskuar dhe të armatosur që kanë grabitur nën kërcënimin e armës xhiron ditore të karburantit prej 2 milionë Lekë.

Fatmirësisht asnjë person nuk është raportuar i plagosur, ndërkohë që grabitësit janë larguar me shpejtësi nga vendngjarja.