Vlorë, gjendet e varur në banesë 52-vjeçarja

Një grua është gjetur e vdekur në banesë një ditë më parë në Vlorë.

Burime nga policia bëjnë me dije se 52-vjeçarja B.I. është gjetur e vetëvarur dhe pa shenja dhune, në banesën e saj në lagjen “Osman Haxhiu” të qytetit bregdetar.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Vlorë, për vlerësim, për veprën penale shkaktimi i vetëvrasjes.