Vrasja në Shkodër, arrestohet autori. Ja emri (FOTO)

Është identifikuar dhe arrestuar autori i dyshuar i vrasjes së sotme në Shkodër.

Burime nga policia thanë për SYRI.net se personi i dyshuar për këtë krim është Jozef Mujeci 21 vjeç nga Lezha.

Policia tha se, po heton për shkaqet e krimit.

Rreth orës 11:00 të paradites së sotme u vra në zonën e Malit të Jushit në Shkodër, Genc Mëhillaj.

autoriautori2