Zidane befason para ndeshjes në Ligën e Kampionëve

Zinedine Zidane beson se Reali është favorit ndaj Legias vetëm në letër

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, thotë se Real Madridi nuk është favorit ndaj Legia Warsaw. ‘Los Blancos’ presin në ‘Santiago bernabeu’ Keagian të martën duke filluar nga ora 20:45.

“Nëse ka ndonjë diferencë mes nesh dhe atyre, atëherë këtë duhet ta tregojmë në fushë. Mendoj se gjithçka është 50/50”, tha Zidane.

“Duhet të jemi të koncentruar dhe të mos befasohemi nga Legia”, shtoi francezi.