28 Nëntori/ Kryeministri i Kosovës: Të gjithë ne sot ndjehemi një

Kryeministri i Kosovës Isa Mustafa ka uruar 28 nëntorin të gjithë bashkëkombësve.

Mustafa ka theksuar se sot të gjithë ndjhemi një, të fortë dhe përgjegjës për ndërtimin e shteteve, shkruan Indeksonline.

Ky është postim i plotë:

Të dashur bashkëkombas, Urime 28 Nëntori, Dita e Flamurit! Të gjithë ne sot ndjehemi Një, të fortë por edhe përgjegjës për ndërtimin dhe zhvillimin e shteteve dhe vendeve tona, gjithandej ku jemi. IM