Aktori i famshëm turk ndan mendjen, i kërkon dorën modeles shqiptare

Lidhja mes bukuroshes shqiptare, Almeda Abazi dhe aktorit të mirënjohur turk, Tolgahan Sayisman, i cili njihet për rolin e Çenarit, mbërrin në një fazë vendimtare.

Sipas disa tabloideve turke, aktori i ka propozuar martesë Almedës, transmeton Prive.

Dashuria mes tyre pritet të finalizohet shumë shpejt, teksa për marrëdhënien me të dashurin ajo ka folur kohë më parë.
amelda