Aktorja e famshme konfirmon shtatzëninë

Aktorja Amanda Seyfried ka konfirmuar se është në pritje të fëmijës së parë.

E sapofejuara lajmin e konfirmoi për revistën “People” derisa po merrte pjesë në një ceremoni të martën mbrëma.

Lajmi për shtatzëninë e saj vjen vetëm pak javë pasi Amanda u fejua me Thomas Sadoskin, aktorin me të cilin ajo luajti në filmin “Last Word”.

Biondja dhe aktori 40-vjeçar për herë të parë u njoftuan në vitin 2015 gjatë shfaqjes “The Way We Get By”.