Audio-skandali: Një ministër është regjistruar duke folur për emërimet partiake

Mbrëmjen e sotme emisioni “STOP” në Tv Klan do të transmetojë një audio me një ministër.

Stafi i “Stop” tha se bëhet fjalë për një ministër të qeverisë i regjistruar duke folur për emërimet dhe shkarkimet dhe nga anon balanca e raportit parti-shtet.

Të pyetur  për emrin e ministrit, burime pranë “STOP” rezervohen të japin detaje duke e lënë surprizë për emisionin e mbrëmjes./DITA