Banesa merr flakë, digjet brenda fëmija 2-vjeç

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Babrru të Tiranës. Zjarri ka përfshirë një banesë dhe nga flakët ka mbetur i vdekur fëmija 2-vjeçar, ende i paidentifikuar.

Policia njofton se rreth 17.11.2016, rreth orës 08:35, në lagjen Shpat, Babrru, ka rënë zjarr në një banesë, në të cilën ndodheshin dy fëmijë të mitur brenda saj.

“Si pasojë e këtij zjarri ka mbetur i vdekur fëmija 2 vjeç ende i paidentifikuar”- njofton policia.

Shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr.5 dhe forcat Zjarrfikëse bënë të mundur nxjerrjen shpëtimin e fëmijës tjetër.

Policia thotë se po punon për sqarimin e plotë të rrethanave.