Bill Clinton nudo 100% në hotel me një bionde. Fotoja trondit botën

Kjo ndoshta nuk është hera e parë që Bill Clinton futet në gojën e mediave dhe përflitet për skandalet e shumta seksuale, e ndoshta është vetëm skandali seksual i radhës. Por pavarësisht gjithçkaje, ai është cilësuar si një nga presidentët më të dashur të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Megjithatë, kohët e fundit është duke qarkulluar një foto në internet, ku Clinton shikohet duke mbajtur një telekomandë në dorë, ndërsa është thuajse i gjithi i zhveshur. Një vajzë bionde e veshur shumë pak qëndron në pjesën e pasme të tij dhe mundohet që ta fërkojë, ose ndoshta ti “fusë duart” pak më poshtë në pjesën e vitheve.

Ende nuk dihet me siguri nëse ai person në atë foto është realisht Bill Clinton apo ndonjë person tjetër, por ajo që dihet është se fotoja është bërë tejet virale dhe po qarkullon gjerësisht në internet.

cl1