Bleona Qeretit ia shqyejnë rrobat! / FOTO

Këngëtarja Bleona Qereti është e pasionuar ndaj fotoseteve.

Ajo një të tillë e ka realizuar edhe këto ditë dhe një nga fotot e ka postuar në rrjetet sociale.

Në këtë foto shihet se për tu dukur akoma më seksi, Bleona kishte vendosur që t’i grisë rrobat e saj.

E ishte një djalë që me gërshërë po kujdesej për këtë gjë! Image