Bombastike, Manchester United kërkon shokun e Arlind Ajetit për 90 milion euro

Sinisa Mihajloviç është shprehur se kush kërkon që të nënshkruaj me Andrea Bellotin duhet të shpenzoi të paktën 90 milion euro.

“Nëse ka ndonjë skuadër që paguan 90 milion euro atëherë në rregull, por është e ekzagjëruar, shifrat nuk janë reale”, u shpreh serbi.

Trajneri i Torinos gjithashtu shtoi se nëse këto shifra do ishin para 20 vitesh ai do të kushtonte 100 milion euro.

Italian kërkohet nga Mancester United që duket se do ta ketë shumë të vështirë që të marrë sulmuesin, por jo të pamundur.

22-vjeçari ka shënuar 10 gola në Serie A këtë sezon po aq sa Icardi dhe Dzeko, të cilët udhëheqin listën.