Dua Lipa i arrinë një milionë në…(Foto)

Dua Lipa sapo ka publikuar versionin audio të bashkëpunimit të fundit më Sean Paul, “No Lie”. Ndërkohë që ajo po kthehet në hit, Dua feston sot suksesin e rradhës me këngën “Hotter than Hell”.

“Hotter than Hell” është kënga që ka arritur të shitet 1 milion kopje në tërë botën. Këngëtarja ka zgjedhur Instagramin për të falënderuar të gjithë ata të cilët i ka ndihmuar që ajo të arrijë këtë sukses sot.Dua vazhdon të jetë një ambasadore e mirë e Shqipërisë me muzikën dhe sukseset e saj.