E fundit/ Qafë-Priskë, ja arsyet përse makina me katër persona devijoi nga rruga

Bëhen të ditura të tjera detaje mbi ngjarjen e pak minutave më parë në Qafë Priskë të Tiranë, ku një mjet me katër persona doli nga rruga. Kështu mësohet se mjeti tip Volksëagen drejtohej nga shtetasi J. S 28 vjeç. Ngjarja ka ndodhur në orën 19.20 dhe e vetmja gjë që dihet për momentin është se të katër persona në makinë kanë mbetur të plagosur, edhe pse lartësia nga ku kanë rënë ka qenë e konsiderueshme. Mësohet po kështu se mjeti tip Volksëagen ka humbur kontrollin por nuk saktësohet cili ka qenë shkaku i këtij devijimi.