E PABESUESHME / Futi unazën e martesës në penis: Ja pamjet e publikuara nga mjekët

Këto janë imazhet e tmerrshme, që tregojnë se si dukej penisi i një burri, pasi ai futi aty unazën e martesës.

Qëllimi i tij ishte që të eksitohej më shumë.

Por 28-vjeçari u dërgua me urgjencënë spital.

mjek1

mjek2

mjek3

Ngjarja u regjistrua në Afrikën e Jugut.

Për fat, mjekët ia thithën gjakun nga penisi dhe më pas i nxorën unazën.

Pacienti e ka marrë veten tashmë, pasi mori edhe një trajtim me antibiotikë.

Ai doli nga spitali pas tre ditësh.

Pamjet janë publikuar nga mjekët për të ndërgjegjësuar të tjerët që të mos bëjnë lojëra të rrezikshme erotike.