Eliona Pitarka e ka zemrën “rrëmujë”, por jo pozat seksi (Foto)

Aktorja e “Apartamentit 2XL” Eliona Pitarka vihet shpesh në vëmendjen mediatike për shkak të postimeve që bën në rrjete sociale.

Këtë herë ajo ka publikuar një foto nga dhoma e saj duke treguar se është mjaft rrëmujë. Krahas fotos ajo ka shkruar. “Është gjithçka rrëmujë, krevati, flokët dhe zemra,”-përfundon postimi i Elionës në Instagram. Sigurisht aktorja nuk ka harruar të pozojë në mënyrë sensuale./Gazeta Express/