Evi Reçi rrëfen për Marsela Çibukaj çfarë bënte përpara se të ishte këngëtare (Foto)

E ftuar në emisionin “Turni i 3” në drejtimin e këngëtares Marsela Çibukaj ka qenë këngëtarja Evi Reçi.

Ajo është shprehur rreth fillesave të saj sa i përket skenës, të cilat kanë qenë si modele, por diçka e tillë nuk e ka plotësuar dhe për këtë arsye zgjodhi këngën dhe gazetarinë, studimet për të cilën i ka përfunduar në Firenze. “Kam bërë modelen e vogël por nuk e shikoja veten aty. Nuk më linte të shprehja atë që doja,”-shprehet Reçi për emisionin “Turni i 3”./Gazeta Express/