Flasin “sheqerkat”: Meshkujt janë qenër, duhet të paguajnë për ne

Ajo mund ta ketë njohur të dashurin përmes një sajti ku meshkujt kërkojnë femra, por Alexis Gray ngul këmbë se marrëdhënia e saj funksionin vërtetë dhe është një lloj marrëveshjeje.

27-vjeçarja nga Las Vegasi dhe motra e saj 23-vjeçare, Marisela Guzman kanë përfituar shuma të mëdha, deri në 75 mijë dollarë, përfshirë edhe dhurata si banese, makina luksoze apo udhëtime nga “babushit e ëmbël” që kanë njohur dhe takuar online.

Pasi janë bërë pjesë e sajtit WhatsYourPrice, i cili i lejon meshkujt të pyesin dhe të informohen në lidhje me çmimin e femrave tërheqëse me të cilat duan të dalin, ato janë fotografuar me veshje të shtrenjta, bizhuteri e të brendshme.

Nënë e dy fëmijëve, Alexisit i “polli kaposhi” pasi u njoh me partnerin e saj të momentit, i cili i bleu mjë apartament me tre dhoma me vlerën 100 mijë dollarë, si dhe një BMË me vlerë 13 mijë dollarë. Ajo thotë: “Jam shumë e dashuruar. Ai më bleu një shtëpi dhe një makinë”.

Motra e saj ishte me pushime në një resort luksoz në Kosta Rika me partnerin e saj, por u nda pasi ai ra në dashuri dhe i propozoi për martesë. Natyrisht që kjo nuk ishte gati për këtë gjë. Motrat thonë se meshkujt duhet të paguajnë për shoqërinë e tyre.

“Meshkuj janë të gjithë qenër. Kanë dëshira të çuditshme dhe perverse. Duhet të paguajnë çdo sekondë që kalojnë me ne”, thonë ato.