FOTO/ ‘1 Dhjetori po vjen’

Pas bashkëpunimit  të fundit me Elvana Gjatën dhe dajën e tij, reperin 2po2, artisti i famshëm Capital T ka përveshur mëngët për projektin e tij më të ri.

Kënga titullohet ‘100”, ndërsa ndërsa pas dy ditësh ajo do të vijë së bashku me videoklip. Këtë e njoftoi vetë reperi përmes një postimi në rjetet sociale.

‘100 po vjen me datën 1 Dhjetor në ora 17:00 në kanalin zyrtar : youtube.com/truekapo’ shkroi ai në postimin e tij në Instagram

Image