FOTO/ Aksidentohet me makinë këngëtarja Shota Baraliu

Këngëtarja e njohur nga Kosova Shota Baraliu është përfshirë në një aksident automobilistik. Siç duket në foton e mëposhtme të postuar në rrjetet sociale nga vetë këngëtarja automjeti Volksëagen i saj ka goditur në pjesën e pasme një makine tjetër. Baraliu është jashtë rrezikut për jetën dhe në gjendje të mirë shëndetësore.

Image result for shota baraliu

Image result for shota baraliu

Related image

Image result for shota baraliu

Image result for shota baraliu