FOTO/ Aktori i “Portokallisë” dedikim të veçantë për bashkëshorten

Që kur është bërë baba,aktori i ‘Portokallisë’, Erion Isai, nuk mungon me dedikime të veçanta në rrjetet sociale kryesisht vogëlushes së tij. Por këtë herë në profilin e tij në Instagram ka zënë vend një tjetër dedikim mjaft i ëmbël dhe i veçantë.

Erioni ka vendosur të urojë bashkëshorten e tij Ajlin, me rastin e ditëlindjes së saj, ndërsa ai për herë të parë publikon edhe foton e vogëlushes së tij Ajer.

‘E bukura jone Ajlin!
Sot e kemi diten me te rendesishme te familjes. Ke lindur ti, ti qe na bere tre, na bere familje. Ti qe kujdesesh per ne, per cdo gje, e qe nuk lodhesh kurre! Ne te duam, te dashurojme. E falenderojme Zotin qe te kemi ty! Te kemi zemer: Ajer dhe Eri! ???????????? #mylove (p.s: per ditlindjen e mamit, ja vlen te dale Ajer)’., ka shkruar aktori në postimin e tij.

Image