FOTO/ Aktorja e mirënjohur i jep fund jetës

Aktorja e njohur amerikane Lisa Lynn Masters u vetëvra në moshën 52 vjeçare.

Ky lajm përveç bashkëshortit dhe familjes i ka shokuar të gjithë pasi ajo u gjet e varur në hotelin  e saj në Peru.

Bashkëshorti i saj William Brooks i tmerruar ka kërkuar që menjëherë të bëhet kthimi i trupit të saj në Amerikë.

Kujtojmë se ajo ka bërë famë në saje të roleve në serialet e tilla, si Gossip Girl, Ugly Betty, Law & Order: Special Victims Unit.