FOTO/ Aurela Hoxha tregon të vërtetën e mesazhit të Belen Rodriguez

Përpara disa ditësh mikesha e Aurela Hoxhës, kishte postuar në ‘Insta Story’ një fotografi ku shihej se moderatorja e njohur Belen Rodriguez i kishte shkruar modeles shqiptare.

Ky lajm ka qenë pjesë e rubrikës “Newsroom” në emisionin “Thumb” me Aulonën dhe Fatmën madje gazetarët kanë kontaktuar me Aurelën.

“Mua? Sigurisht që jo!”, ka sqaruar ajo për këtë çështje.

Duke lënë të mendohet se ‘Insta Story’ i shoqes së saj ka qenë thjesht një shaka.

Image