FOTO/ Autobusi i Uzinës aksidenton të miturin te Ministria e Jashtme

Një autobus i linjës urbane të Uzinës ka aksidentuar ditën e sotme një 14-vjeçar. Ngjarja ka ndodhur përballë Ministrisë së Jashtme në bulevardin “Zhan D’Ark”.

8bcf9fc6-c052-49bc-8d44-050a34fc836214-vjeçari E.B. ka përfunduar në spitalin ushtarak dhe është nën kujdesin e mjekëve. Policia po punon për sqarimin e ngjarjes.