FOTO/ Dhjetë motrat më të bukura të futbollistëve, shikoni pak motren e Cristiano Ronaldos

Jemi mësuar të lexojmë rreth grave, të fejuarave apo të dashurave të futbollistëve.

Por, përveç këtyre dhe famës e parave disa nga futbollistët mund të mburren edhe me bukurinë e motrave të tyre.

Posaçërisht Alvaro Morata i Real Madridit apo Oscar i Chelseat.

Më poshtë keni top dhjetë motrat më të bukura të futbollistëve, transmeton telegrafi.

Katia Aveiro (Motra e Cristiano Ronaldos)

ImageImageImageImageImageImage

Ivanna Icardi (Motra e Mauro Icardit)

ImageImageImageImageImage

Abigail Barwuah (Motra e Mario Balotellit)

Image

Ajo është gruaja e sulmuesit të njohur Obafemi Martins.

ImageImageImage

Hollie Walcott (Motra e Theo Walcott)

Image

Miriam Ramos (Motra e Sergio Ramos)

ImageImageImage

Ambar Vidal Pardo (Motra e Arturo Vidal)

ImageImageImageImageImageImage

Rafaella Beckran (Motra e Neymarit)

ImageImageImageImageImageImage

Ana Hernandez Balcazar (Motra e Chicharito Hernandez)

ImageImage

Gabrieli Emboaba (Motra e Oscarit)

ImageImageImageImageImageImage

Marta Abril Martin (Motra e Alvaro Moratas)

ImageImageImageImageImage