FOTO/ E rrallë: ‘Zbulohet’ bashkëshortja e Fadil Berishës

Fotografin me famë botërore, Fadil Berishën, nuk mbeti njeri pa e njohur, por të gjithë janë kureshtar ta dinë se kush është gruaja e zonja e cila fshihet prapa këtij burri të suksesshëm?.

‘Enigmën’ e kësaj pyetje e ka zgjidhur sot djali i tij Blair Berisha, i cili e ka postuar një foto të prindërve.

Në foton e cila po qarkullon tani edhe në media shihet Fadil Berisha me bashkëshorten e tij, ndërsa kjo është hera e parë që një imazh i tillë ka dalë publikisht.

Ai gjithmonë ka publikuar foto të femrave të ndryshme, foto të cilat i ka shkëputur nga puna e tij, por anën tjetër, atë familjare e ka ruajtur gjithmonë me xhelozi.

Berisha dhe bashkëshortja e tij bashkë kanë dy fëmijë.

Image