FOTO / Edhe një pozë e nxehtë e Luana Vjollcës

Luana Vjollca sapo ka publikuar një foto shumë provokuese në profilin e saj në Instagram.

Me fytyrën e bukur që ka dhe gjoksin më të zbuluar kësaj radhe, Luana ka habitur fansat e saj.

Në fotografinë e publikuar  Luana shkruan:

“E nfund, kush ka dasht më shumë? Dyt e dina”, ku siç duket është pjesë e këngës që do të lansohet së shpejti.