FOTO/ Edhe pse shtatzënë, Tuna mendon se “zogu” i saj nuk ka konkurrentë

Këngëtarja Altuna Sejdi, e njohur më mirë me emrin Tuna, ka publikuar vetëm pak minuta më parë në profilin e saj në SnapChat një foto nga koncerti i saj më i fundit në Shkup, ku ka krijuar një atmosferë të zjarrtë.

Por spikat mbishkrimi që i ka bërë fotografisë së postuar. Ndonëse shtatzënë këngëtarja dukej mjaft në formë dhe nuk ka harruar të kujtojë epitetin e saj të vjetër “zogu i Tunës”.

Krahas fotos ajo ka shkruar përsëri se “zogu” i saj nuk ka konkurrentë. ‘Thoshin zogu i Tunës dhe këpuca e Ganës nuk kanë konkurrencë,” – shkruan Tuna në Snapchat.

Image