FOTO/ Era Istrefi vesh një tjetër xhup fantastik, do të bëhet trend edhe ky?

Videoklipi “Bonbon ” i Era IStrefit u kthye në një nga klipet më të dëgjuara jo vetëm në Shqipëri por dhe jashtë saj. Suksesi i këngës nuk mbeti vetëm të muzika dhe zëri i Era Istrefit, por edhe të trendi i ri që solli këngëtarja shqiptare me xhupin me kapuç në ngjyrë pink, që identifikon vetë Erën.

Por së fundi, këngëtarja ka publikuar një foto ku shfaqet me një xhup të ri, me pellush si i pari, por në një stil pak më ndryshe, të egër. A do të kthehet në trend edhe ky xhup? Kësaj nuk i dihet, por gjithsesi çdo stil që Era do të sjellë me klipet e reja, është e sigurt që do të bëjnë bujë këtë sezon./Icon

Image