Foto-galeri/ Ëngjëjt e “Victoria’s Secret” pushtojnë Parisin me bukurinë e tyre

Parisi do të zbukurohet dhe jo vetëm nga atmosfera festive.

Atje do të zhvillohet një ndër eventet më të rëndësishme të modës, “Victoria’s Secret Fashion Show”. Për këtë arsye, modelet më të njohura kanë zbritur në qytetin e dashurisë drejt të cilit kanë udhëtuar me një avion privat.

Bella Hadid, Kendall Jenner, Joan Smalls, Alessandra Ambrosio, Sara Sampaio, Jasmine Tookes, Lily Aldridge, Candice Swanepoel e shumë të tjera po bëhen gati për të shkëlqyer në këtë event i cili do të tërheqë më shumë vëmendjen e të gjithëve në këtë fundvit.

Gjithashtu, edhe modelja Adriana Lima do të jetë pjesë e këtij fashion-show për herë të fundit.kendallvic1vic2vic3vic4vic5vic6vic7vic10

vicmain