Foto-galeri/ Jennifer Lopez mahnitëse në kopertinën e “Harper’s Bazaar”

Ajo mund të jetë 47 vjeçe dhe nënë e dy fëmijëve, megjithatë kjo nuk e ndalon Jennifer Lopezin të jetë në super formë.

Ajo është shfaqur tepër seksi me rroba banje në fotot e realizuara për numrin e ardhshëm të revistës “Harper’s Bazaar”.

Në një seri veshjes të ndryshme, JLo ka reklamuar përmes fotove linjën e re të këpucëve Giuseppe Zanotti, për të cilën ka bashkëpunuar ajo.

Në intervistën e bashkëngjitur ajo ka folur për kujtimet që lidhen me veshjen.

“Kur dëgjon një këngë nga një periudhë e caktuar kohe dhe ajo të kthen pas në kohë në jetën tendë. Kjo më ndodh mua më veshjet. Kur shoh një palë këpucë ose një kapele, kujtohet se çfarë kam bërë atë ditë që i kisha veshur.” – ka thënë Jennifer Lopez.

3A7B559100000578-3946178-image-a-36_1479398708435-1