FOTO/ Katy dhe Orlando janë ndarë? Përgjigjet këngëtarja

Çifti të cilët ishin mjaft të komentuar ditët e fundit përshkak të thashethemeve rreth ndarjes së tyre, janë bashkë.

Bëhet fjalë për dyshen e famshme Orlando Bloom dhe Katy Perry.

Ka qenë këngëtarja amerikane e cila ka shuar këto dyshime përmes një postimi në rrjetet sociale .

Ajo ka ndarë një video ku shfaqet duke gatuar për festën e Falënderimeve, ndërsa në disa sekuenca shfaqet aktori britanik duke e ndihmuar të shtrojë tryezën.

Kjo ishte forma që Katy ka zgjedhur për t’iu përgjigjur mediave që kanë shkruar rreth ndarjes së tyre.