FOTO/ Ky është i riu që u ekzekutua mbrëmjen e sotme në Elbasan

Një 19-vjeçar u vra pasditen e kësaj të shtune në fshatin Guri i Zi të Elbasanit. I riu, Gazment Sllami, dyshohet të jetë qëlluar me armë zjarri në një kodër të fshatit.

Familjarët e tij, të cilët janë njoftuar për ngjarjen e rëndë kur djali është pikasur i qëlluar me armë, e kanë çuar me urgjencë për në spital, por për të s’kishte asnjë shpresë, pasi kishte ndërruar jetë!

Mbeten ende të paqarta rrethanat e vrasjes së 19-vjeçarit me banim në  fshatin  Guri i Zi.

Forca të shumta policie po krehin zonën për të bërë të mundur identifikimin dhe kapjen e autorit ose autorëve, pasi ende nuk dihet se sa persona mund të kenë qenë të përfshirë në vrasje. gazment_sllami_11480186866 gazment_sllami_31480186860 gazment_sllami_41480186858