FOTO/ Kylie Jenner sërish provokon fansat me veshjet e natës

Kylie Jenner ka provokuar sërish fansat me foto hot. Bëhet fjalë për motrën e Kim Kardashian e cila ka ndarë me fansat foto ku shfaqet me veshje trasparente dhe ekspozon trupin e saj. Fotot janë tepër hot dhe kanë marrë shumë komente në rrjetet sociale.

6ury-rr-r_1479639538-81149538909-8009-1_1479639531-406951

78908989008989_1479639540-2088629