Foto-lajm/ Emily Ratajkowski e bën sërish!

Emily Ratajkowski është modelja që gjithnjë e më shumë po tërheq vëmendjen me fotot provokuese që publikon në rrjete sociale. Dihet tashme tendenca e saj për të nxjerr foto me sa më pak rroba, shpesh edhe pa to fare.

Këtë herë 25 vjeçarja ka publikuar foto nga pushimet e saj ku shihet me një veshje plazhi tepër seksi.

Modelja britanike u bë e njohur kryesisht nga performanca e saj në klipin e Robin Thicke “Blurred Lines” në vitin 2013. Ajo tregoi aty se nuk ka “turp” për format e saj trupore dhe këtë ka vazhduar të bëjë edhe këto kohë.

3A6EAE5A00000578-3941012-image-a-14_14792834975323A6EC98E00000578-3941012-image-a-27_14792836601133A632C8E00000578-3937166-image-a-4_14791960304973A6EB61000000578-3941012-image-a-16_1479283524096