Foto/ Publikohen mesazhet e nxehta mes futbollistit turk Arda Turan dhe modeles 39-vjeçare

Arda Turan dhe Ebru Sanli duket se kanë filluar një romancë.

Mediat turke kanë publikuar edhe mesazhet private të nxehta mes futbollistit të Barcelonës dhe modeles 39-vjeçare.

Madje, Turan i thotë bukuroshes se e ka marr malli mezi po pret ta shoh Sanlin, transmeton Telegrafi.

Dyshja deri më tani nuk kanë reaguar rreth këtyre publikimeve, e cila gjë ka bërë që dyshimet të jenë të vërteta.

Ndryshe, Arda aktualisht ka udhëtuar për në Barcelonë, ndërsa Sanli po vazhdon të merret me modë duke sfiduar në pasareal botërore.

arda-2

Sanli: Mirëmëngjes

– Arda Turan: Mirëmëngjes. Më ka marr malli për ty. Ku je?

–Sanli: Rrrugës

arda-3

Turan: Kur po kthehesh

– Sanli: Nesër në mbrëmje, edhe ti të hënën?

– Turan: Po. Të hënën në mëngjes nuk do të shoh

– Sanli: Aaaaa

– Turan: Më morrri malli. I bëra mëngjes vajzës në shtëpi, nuk doli keq

arda-4

Turan: Jam i mësuar me këto momente kur nuk kam ndeshje, koka më pushon

– Sanli: Ashtu, pusho zemër

– Turan: Po merakosem, më dërgo ndonjë pozë prej foto sesionit

– Sanli: Do t’i dërgoj. Këtu është një plazhi i bukur. Ta shohim se si do të bëhet dhe ti dërgoj

– Turan: Bëhen të bukura. Ti të mira i bën. Kalo mirë.