FOTO/ Si e festuan të famshmit Ditën e Falënderimeve

Të bashkuar me familjen, një darkë e madhe një përqafim nga fëmijët dhe shumë mënyra të ndryshme zgjodhën të famshmit e Hollivudit dhe të shoëbiz-it për të treguar se si e festuan Ditën e Falënderimeve.

Jennifer Lopez, Gwyneth Paltrow dhe Christie Brinkley  ishin ndër të parët që e nisën festën duke darkuar me miqtë dhe familjen në tryeza të mbushura me ushqim.

Dëayne Johnson dhe Eva Longoria kanë  rikthyer në memorie foto familjare nga e kaluara. Të tjerë personazhe, si Shakira dhe Kristen Chenoweth, kanë falënderuar partnerët e tyre për gjithë dashurinë që u kanë dhuruar.