FOTO/ Tifozja që e dehur që po çmendi Gjermaninë. Tentoi të dilte me makinë nga stadiumi nëpër mjet shkallëve

Një tifoze e Shalke 04 është bërë hit në Gjermani. Ajo ka dashur të zbres makinëne saj nga shkallët dhe jo nga dalja normale që ka stadiumi.

Ajo ka ujitur për disa orë dhe me ndihmën e ekipit të punonjësve ka mundur që të shpëtoj makinën e saj nga dëmet  e mëdha që mund  të ishin shkaktuar.

Pas kontrolleve ajo ka rezultuar e dehur nën efektin e alkoolit. Kjo ngjarje ka ndodhur ditën e djeshme pas fitores së që arriti Shalke 04 përball francezëve të Nice.

Image