FOTO / Valbona Selimllari na zbulon një sekret të ri

Bukuroshja Valbona Selimllari ka shpalosur një talent tjetër të saj që mesa duket jo të gjithë ishin në dijeni.

Përveç gatimit dhe pikturës duket se “Bobi” është edhe një grimiere e zonja. Diçka të tillë e ka dëshmuar duke realizuar grimin e këngëtares Evi Reçi. ”Kur grimin ta bën e bukura Bobi”, ka shkruar këngëtarja në postimin e saj për Selimllarin