Fotolajm/ Kjo është dashuria e re e Era Istrefit

Këngëtarja Era Istrefi po vazhdon të shijojë sukseset e saj dhe të ardhurat që ka grumbulluar prej tyre.

Sigurisht edhe të ardhurat që ajo fiton tani kapin shifra më të mëdha. Kujtojmë se Era ka nënshkruar kontratë gjigante me Sony Music.

Në një foto që ka postuar në Snapchat, Era tregon se i ka bërë vetes një dhuratë shumë të bukur. Fjala është për një veturë luksoze të markës Range Rover.

Sigurisht pas gjithë kësaj pune e angazhimi, këngëtarja e ka merituar këtë veturë të cilës i është gëzuar tej mase.

era