FOTOT +16/ Nita Kuzmina, një bombë e vërtetë ruse

 

nitsa

Nita Kuzmina është një bukuroshe që vjen nga Rusia. Ajo është e lindur më 10 nëntor 1990. Asaj i pëlqen botën e modelimit, ndërsa thotë se është shumë profesionale dhe komunikuese, gjë që e ka ndihmuar në karrierë. Bukuroshja ka studiuar psikologji në Universitetin e Moskës, ndërsa tashmë zbukuron ballinat e revistave më të famshme, katalogët dhe kalendarët e ndryshëm.

nita_psikologe_19176

Krahas kësaj, është e pranishme edhe në videoklipe muzikore dhe në reklama televizive. Pa dyshim me që më trupin dhe  tiparet e saj ajo është një ndër femrat më të bukura të momentit! Është një modele me super forma! Ja disa nga fotot e saj./opinion.al

nit..

nita-kuzmina-8

nitaa

862ea030e9bbffa77d519807a2595f6a

nita

nita bukuroshe

nita bn

nita-kuzmina-4

nita kk

nits