Inauguron kullën e lejes së Fidelit/ Rama poston foto të Fatos Nanos

Kryeministri Edi Rama ka qenë dje i ftuar në inaugurimin e një hoteli luksoz në qendër të Tiranës, ku dhe mbajti një fjalë.

Mes të ftuarve ka qenë edhe ish-Kryeministri dhe ish-kryetari i Partisë Socialiste Fatos Nano. Ky i fundit ishte nën shoqërinë e Taulant Ballës gjatë aktivitetit.

Sot, Kryeministri Edi Rama ka publikuar në Facebook fotot e aktivitetit të djeshëm. Mes këtyre fotove, Rama ka pasqyruar edhe fotografinë e ish-Kryeministrit Fatos Nano.