Ja biznesmeni me të cilin është lidhur Einxhel Shkira

Gazetarja Einxhel Shkira edhe pse e shkëputur prej muajsh nga ekrani vazhdon të tërheqë vëmendjen e mediave. ‘Bluetooth’ shkruan se ajo është parë kohët e fundit në shoqërinë e ngushtë të një biznesmeni që mendohet se ka krijuar edhe lidhje intime.

“Einxhel kalon jetën e natës në shoqërinë e një djaloshi simpatik. Miqtë flasin për një flirt të ri që moderatorja po përjeton”, shkruan suplementi i GSH-së.

Në fakt djali që ka në krah nuk është emër i padëgjuar në rrethet e Tiranës. Ai njihet si një biznesmen që ka një nga club-et më me zë në vendin tonë. Dy të rinjtë janë prezantuar nga miq të përbashkët dhe që prej asaj dite dyshja është shfaqur e pandarë.

Pak ditë më parë bukuroshja e ekranit tonë ka festuar edhe ditëlindjen e saj, ku natyrisht dhuratat më të bukura i erdhën nga i dashuri saj biznesmen. Festa ka zgjatur deri në orët e para të mëngjesit, ku bukuroshja ka festuar me miqtë dhe me të dashurin e saj të ri.

Natyrisht që miqtë e Einxhel e kanë quajtur këtë një lidhje në hapat e para dhe do të duhet shumë kohë përpara se njëri nga të dy ta bëjë publike këtë histori. Por duke ditur vendimin e brunes seksi për t’u shkëputur nga mediat, vështirë se çifti mund ta pranojë publikisht historinë….