Ja me kë zgjohet Adrola Dushi (Foto)

Ajo është padyshim një nga vajzat më të bukura shqiptare, por edhe ajo e ka një pikë të dobët.

Ish-missi Adrola Dushi ka publikuar një foto mjaft të ëmbël në rrjete sociale ku shfaqet duke fjetur me vogëlushin e saj Troi. Ai dhe Adrola kanë një ngjashmëri mjaft të madhe mes tyre, ndërkohë që duket se vogëlushi është personi që Dushi ka më shumë dëshirë të flerë./